Райффайзен Банк Аваль Україна: адреси відділень

Райффайзен Банк Аваль — один з найбільших європейських банків, який залишається незмінним лідером за якістю обслуговування клієнтів в українському банківському секторі, і входить в десятку самих надійних банків країни. Не дивно, що багато клієнтів хочуть не тільки отримувати заробітну плату в цьому банку, а й оформити вигідний та швидкий кредит.

Райффайзен Банк Аваль - один з найбільших європейських банків, який залишається незмінним лідером за якістю обслуговування клієнтів

Отримати гроші для будь-яких цілей до 100000 гривень можна готівкою або на банківську карту, а термін кредитування може становити 6 років. Жителі столиці можуть оформити позику на вигідних умовах, відвідавши найближче відділення банку, а також, звернувшись до менеджера по кредитах. Вся процедура оформлення заявки і консультація фахівця займає близько 30 хвилин. Після заповнення заяви-анкети на мобільний телефон клієнта надійде смс-повідомлення про рішення банку.

Умови кредитування банку Аваль мінімальні і до них належить:

 • Наявність оригіналу паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.
 • Мати постійне місце роботи і надати довідку про доходи за останні 6 місяців.
 • Вік від 23 до 70 років.

На сайті Райффайзен Банк Аваль представлений онлайн кредитний калькулятор, що дозволяє точно розрахувати орієнтовну суму щомісячного платежу в залежності від терміну та розміру процентної ставки. Скориставшись кредитним калькулятором, можна визначити найбільш вигідну форму кредитування.

Оформити кредит в банку Аваль вигідно з багатьох причин

Оформити кредит в банку Аваль вигідно з багатьох причин, серед яких такі:

 • відсутні будь-які приховані комісії;
 • проста процедура отримання позики без поручителів і застави;
 • можливість дострокового погашення без штрафу і переплати;
 • кредит виплачується рівними фіксованими частинами;
 • для постійних клієнтів діють додаткові, персональні програми кредитування.

Для отримання відповідей на додаткові запитання можна зателефонувати безкоштовно на гарячу лінію банку Аваль за телефоном 0 800 500 500 або особисто зустрітися з консультантом у відділенні банку.

Банк Аваль Київ адреси відділень:

 1. Шевченківське відділення: вул. Прорізна, 3; вул. Пирогова, 7-7б; вул. Пимоненка, 13, корп.6; вул. Мельникова, 32, кв.40; вул. Дорогожицька, 1; вул. Вадима Гетьмана, 13.
 2. Печерське відділення: вул. Мечникова, 2; вул. Кутузова, 4а; бульвар Лесі Українки, 28-а.
 3. Подільське відділення: вул. Костянтинівська, 2-а.
 4. Голосіївське відділення: вул. Горького, 37/13. кв.2, кв.16, кв.17; вул. Червоноармійська, 116-118.
 5. Солом’янське відділення: пр. Перемоги, 9; бул. Івана Лепсе 4; Червонозоряний проспект, 9/1.
 6. Оболонське відділення: вул. Мате Залки, 2/12; Героїв Сталінграда, просп. № 10-а, корп. 6; проспект Героїв Сталінграда, 24; пр-кт. Московський, 9.
 7. Дніпровське відділення: вул. Дніпровська Набережна, 7; бул. Перова, 22; вул. Алма-Атинська, 8.
 8. Деснянське відділення: вул. Драйзера, 6; вул. Закревського, 51/2; проспект Маяковського, 85.
 9. Вишгородське відділення: м Вишгород, пр-кт Мазепи, буд. 1, прим. 1-2.
 10. Святошинське відділення: пр. Перемоги, 89-А; вул. Гната Юри, 8; вул. Ф. Пушиної, 19; Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 2.
 11. Дарницьке відділення: вул. Гришко, 6; вул. Декабристів, 12/37; вул. Севастопольська, 7/13; вул. Харківське шосе, 201-203.
 12. Вишневе відділення: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Л.Українки, 37.

Для отримання швидкого кредиту достатньо звернутися в Банк Аваль для заповнення заявки. Проста процедура оформлення позики не втомлює і співробітник банку протягом декількох хвилин надасть попереднє рішення, після відповіді клієнта всього на кілька запитань.