Кредит 365 — Терміновий онлайн кредит на банківську карту за 15 хвилин

Мікрокредити сьогодні стають все більш доступні широкому колу населення. З їх допомогою можна швидко вирішити невеликі фінансові питання і отримати гроші на короткий термін. На відміну від стандартного споживчого кредитування, де кредит видається на певні потреби, терміновий онлайн кредит на банківську карту не вимагає визначення мети.

Credit 365 — сучасний сервіс, який надає термінові онлайн кредити на карту будь-якого банку громадянам України на термін від 7 до 30 днів і сумою до 2000 гривень при першому зверненні і до 7000 гривень — при повторних зверненнях. Кредит видається без особистої присутності або відвідування представництва сервісу в зручний час в режимі онлайн.

В яких регіонах можна отримати Терміновий онлайн кредит на банківську карту за 15 хвилин: вся Україна (крім Луганської, Донецької областей та АР Крим).

Кредит 365 онлайн заявка і вхід в особистий кабінет:

Кредит 365 - Терміновий онлайн кредит на банківську карту за 15 хвилин:

Зверніть увагу! Не потрібно надання довідок про доходи або наявність поручителів або застави. Кредитна історія не має значення. Договір оформляється онлайн на сайті.

Для оформлення заявки на кредит потрібно зареєструватися на сайті, правильно і коректно заповнити анкету, визначитися з сумою кредиту і перевести 1 гривню на рахунок компанії. Перевод потрібен для верифікації позичальника і відбувається це в автоматичному режимі. В найкоротший термін від 15 до 30 хвилин буде прийнято рішення і ви будете сповіщені за допомогою смс. При повторному зверненні термін розгляду заявки знижується до 2 — 3 хвилин. Після чого необхідна сума надійде на рахунок, звідки була переведена 1 гривня.

Постарайтеся заздалегідь визначитися з терміном кредиту. У разі дострокового погашення вам також доведеться заплатити за невикористані дні.

Як швидко отримати кредит на карту в Кредит 365:

Дотримання наведених нижче інструкцій дозволить швидко і легко отримати онлайн кредит на карту.

Credit 365 - заявка на швидкий онлайн кредит на банківську карту України

  1. Вибираєте суму і термін кредитування на офіційному сайті.
  2. Заповнюєте бланк заявки. Захищеність Ваших персональних даних гарантована.
  3. Підтверджуєте свої дані.
  4. Отримуєте відповідь і миттєвий переказ коштів на Ваш рахунок.

Основні вимоги до позичальника:

  • дійсне українське громадянство;
  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність банківської карти будь-якого українського банку;
  • номер мобільного телефону українського оператора.

Як погасити позику в Кредит 365

Ця процедура також проводиться онлайн на сайті сервісу в особистому кабінеті. Просто натискаєте на кнопку «Погасити кредит» і необхідна сума списується з вашої картки.

Кредит онлайн від Сredit365 — всього 15 хвилин і гроші у Вас на карті!

Тепер ви знаєте, як отримати Кредит 365 — Терміновий онлайн кредит на банківську карту за 15 хвилин.