Де швидко взяти кредит готівкою без довідок і поручителів

Життєві ситуації змусили вас задуматися про те, як та де взяти вигідний кредит готівкою, не маючи на руках довідки про доходи? Ми підібрали для вас найкращі пропозиції від банків і мікрофінансових організацій України. З нами оформити позику зможе навіть безробітний (без довідки про доходи)! Підготуйте паспорт і ІПН і приступайте до вибору.

Рекомендація: щоб шанс підтвердження кредиту був максимально високим, радимо подавати заявки відразу в 3-5 кредитних компаній. Вище наведено список МФО, в яких швидко, з мінімальним пакетом документів можна отримати гроші в борг у розмірі 2000 до 15 000 грн.

Де та як взяти кредит готівкою онлайн без довідок і поручителів

Як та де взяти кредит безробітному без довідки про доходи в Києві

швидко гроші кредит онлайн оформити безробітному без довідки про доходи в Києві

взяти гроші в кредит непрацюючому круглосуточно

кредит для неработающих официально круглосуточно

Як оформити цілодобово онлайн кредит в Україні. Отримати позику безробітному без довідки про доходи в Києві

Однак якщо вам потрібно сума побільше (наприклад, на покупку нерухомості або автомобіля, на весілля, відкриття бізнесу або інші споживчі потреби), оформити заявку на кредит без довідок і поручителів можна і в банках:

Як взяти кредит безробітному без довідки про доходи

Де та як можна взяти кредит непрацюючим особам

Як взяти кредит без довідки про доходи в МФО круглосуточно безробітному

Як оформити кредит безробітному без довідки про доходи

Як швидко взяти кредит в приватбанку в Києві готівкою для непрацюючих

Процес отримання кредиту без довідки про доходи

Небагато банківських установ часто не видають своїм клієнтам кредити готівкою без довідки про доходи. Однак не варто впадати у відчай. На щастя, позичальники можуть звернутися в мікрофінансові організації, офіційно зареєстровані на території України. Оформити позику можна протягом 15 хвилин, без офіційного працевлаштування. Для цього потрібно буде вибрати в таблиці вище відповідні умови кредитування і натиснути кнопку «Отримати».

Які документи необхідні для того, щоб оформити онлайн заявку?

У МФО цілодобово можна взяти кредит готівкою без довідок і поручителів, необхідні тільки такі документи:

  • паспортні дані — прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце реєстрації (краще підготувати скани і чи фотографії першого, другого розвороту і діючої прописки);
  • ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
  • мобільний телефон;
  • карта будь-якого банку України.

Грошовий кредит в разі схвалення заявки можна досить швидко отримати готівкою в відділенні цікавить МФО або на банківську карту онлайн.

Як погасити кредит: готівкою в терміналі або онлайн?

оформити цілодобово онлайн кредит в Україні, отримати позику 24 години на добу

Обидва способи, як правило, доступні.

Більшість кредитних компаній і банків надає широкі можливості для погашення заборгованості по кредиту — при наявності доступу в інтернет, ви можете зайти на сайт банку або МФО, де брали позику, і поповнити рахунок онлайн з банківської карти, заповнивши необхідні поля. Але якщо вам зручніше погасити кредит готівкою — це можна зробити в платіжному терміналі або в відділенні МФО.

Кредит безробітним за паспортом: чи реально взяти його в Україні?

Так, непрацюючий громадянин цілком може отримати кредит готівкою — це можна зробити в мікрофінансових організаціях, представлених на сайті groshi-kredut.com.ua.

Розмір відсоткових ставок в таких установах коливається в межах від 0 до 85% річних (як правило, кредит під 0% видається тим, хто вперше користується послугами конкретної МФО. Якщо говорити про щомісячної комісії, то вона становить приблизно 5-7% від загальної суми боргу, одноразова банківська комісія знаходиться в межах 0-17%. Сума кредиту безробітним може становити від 100 до 7000 гривень. Терміни його погашення приблизно від 15 до 30 днів, з можливістю пролонгації (продовження терміну погашення заборгованості).

Позики без поручителя видаються повнолітнім жителям України, які мають паспорт, ІПН код і банківську карту. Погашати кредит можна щомісячними платежами, ануїтетними платежами або внести всю необхідну суму відразу.