Чи буде Націоналізація ПриватБанку — проблема чи рішення?

Уже кілька тижнів поспіль українці не перестають цікавитися ситуацією, яка складається навколо фінансової установи Приват банк. Буквально на цих вихідних наші співвітчизники прийшли масово забирати свої кошти з депозитів. До кінця суботи практично всі столичні банки були порожніми. Поки що офіційно ніякої інформації не з’являється в засобах масової інформації.

Однак з неофіційних даних стало відомо про те, що планується засідання Кабінету Міністрів і Ради Національної Безпеки, яке буде присвячено націоналізації фінансової установи.

Станом на 19.12.16 стала відома інформація, що співробітникам банку повідомили про початок процесу переходу Приватбанку в руки держави.

Звернення Президента до клієнтів Приватбанку щодо націоналізації

                                     

Пройшли такі чутки, мовляв, в понеділок в головному банку країни буде працювати тимчасова адміністрація. Це означає, що багатомільйонна «армія клієнтів» відчує «нововведення» і деякі проблеми зі зняттям грошей, але не надовго.

Чи буде Націоналізація ПриватБанку 2016: чим загрожує та що відбувається

Отже, тимчасова адміністрація — це особливе становище, при якому блокуються всі рахунки, в тому числі і карткові, а також депозити. Але така обстановка триватиме кілька днів. Далі банківські капітали перейдуть в державні руки. Робота фінансової установи нормалізується. На даний момент відомі лише такі відомості. Ми ж настійно рекомендуємо не панікувати з приводу ситуації, що склалася, хоча і зробити це дуже важко.

А поки що, давайте звернемо увагу на інші новини, які зовсім недавно стали відомі від важливих чиновників країни. Отже, Вікторія Страхова — проектний менеджер реформ у фінансовому секторі, повідомила про те, що 19 грудня Приват банк на один день призупиняє здійснення корпоративних платежів. Для юр. осіб також 19-20 грудня не будуть відображатися рахунки і в Приват24.

Чим загрожує націоналізація Приватбанку вкладникам

Міністерство фінансів в той же час стверджує, що кошти вкладників знаходяться під захистом. Зокрема, міністр фінансів України Андрій Данилюк заявив про те, що уряд вирішив націоналізувати банк. Але це не означає, що кошти вкладників «згорають». Як тільки ситуація стабілізується, все зможуть користуватися засобами.

Відео від Міністерства фінансів щодо виниклої проблеми з приводу Націоналізації ПриватБанку в 2016 році:

Чим загрожує націоналізація Приватбанку вкладникам

Однак не можна постійно залишатися в «рожевих окулярах». Завжди потрібно бути готовим до того, що оптимістичні прогнози не виправдаються. Отже, наші експерти спробували розібратися, як же націоналізація Приват банка позначиться на простих вкладниках фінансової установи.

 виниклої проблеми з приводу Націоналізації ПриватБанку в 2016 році:

Інвестиційний банкір Фурса Сергій стверджує, що громадяни ніяк не відчують націоналізацію банку. Фахівець запевняє, що в даній ситуації немає і жодних політичних підстав для зміни режиму в банку. Перш за все, за словами Фурси, націоналізація — це головна вимога Міжнародного валютного фонду. Відзначимо, що без реформ МВФ не надасть Україні черговий транш.

Передбачається, що як тільки трапиться націоналізація фінансової установи, буде зафіксований певний відтік клієнтів. Хоча потрібно ще раз відзначити, що їх націоналізація ніяк не стосується. Проте, пройде певну кількість часу і все повернеться на свої місця.

Ситуація на сьогодні з приводу Націоналізації Приват Банку:

Всі відділення по Україні працюють в нормальному режимі, так само не спостерігається проблем з банкоматами. Але черги як в відділеннях ПриватБанку, так і біля банкоматів спостерігаються. В НБУ обіцяють клієнтам повний доступ до своїх фінансів.

Приват24 для фізичних осіб — працює в звичайному режимі.

Чи можуть бути проблеми зі зняттям грошей з Привату: Цей варіант розвитку подій цілком можливий, але тільки в крайньому випадку.

У висновку ще раз потрібно відзначити, що не варто панікувати завчасно. У всякому разі, потрібно дочекатися офіційних рішень, які прийме верховне керівництво країни. А до тих пір рекомендуємо стежити за новинами навколо Приват банка і groshi-kredut.com.ua допомагатимуть Вам у цьому.