VIP карти від Приватбанку — Platinum

Власник карти Платинум за умовчанням вважається володарем високого статусу, який визнаний у всьому світі. Карта Platinum наближає вас ще ближче до обраним клієнтам банків, які користуються високою якістю сервісного обслуговування. У Приватбанку теж видають Platinum карти. Для власників унікального продукту банку пропонують обслуговування в комфортних офісах, де працює персональний для кожного клієнта банкір. Крім того, Ви отримуєте ряд інших послуг та можливостей з «платиновою» картою Приват.

У чому ж полягають переваги VIP обслуговування в Приват банку? Перш за все, Ви отримуєте індивідуального співробітника, який Вас обслуговує. Всі доручення будуть ним виконані якісно і швидко. Наприклад, можна замовити оплату комунальних платежів, інших платежів, здійснення переказів, інші банківські операції.

VIP карти від Приватбанку - Platinum
VIP карта Приватбанку — Platinum

Платинум карта від Приватбанку, онлайн заявка:

Що стосується кредитування VIP клієнтів, то вони отримують найвигідніші умови. Наприклад, кошти видають без застави, кредитний ліміт становить 30 днів. Протягом цього терміну відсотки на суму боргу не нараховуються. У будь-яких екстрених випадках можна на певний час збільшити залишок коштів на карті.

Платинум карта від Приватбанку, онлайн заявка

Кожен VIP клієнт Приват банку отримує додаткову можливість — безкоштовно відкрити карту в Євро або доларах США (на свій розсуд). Спеціальна служба «Консьєрж-сервіс» працює цілодобово. Тут можна швидко заблокувати карту (якщо вона втрачена), здійснити платежі по телефону, поповнити телефон і так далі. Всі VIP клієнти отримують безкоштовне підключення до послуг СМС банкінгу, а також свою сторінку Приват 24.

Приват банк з картою Platinum пропонує вигідні умови для мандрівників:

  • Ви зможете зручно розраховуватися за покупки та послуги в будь-якій країні світу з картою Platinum.
  • Через «Консьєрж-сервіс» можна купити квиток на літак, забронювати номер в готелі, замовити квіти та інші товари по Україні.
  • Якщо ви подорожуєте через аеропорт Борисполя, то безкоштовно з картою Мастер Кард Платинум можна відвідувати бізнес зал Master Card Lounge.
  • Для власників картки Віза Platinum можна замовити послугу — «зустріч у трапа літака».
  • На вигідних умовах можна оформити міжнародну страховку на суму до 150000 доларів (при виїзді за кордон).

Сервіси Віза і Майстер Кард для власників елітних карток Platinum пропонують послуги сервісних служб: терміново замінити карту, видача готівки по всьому світу протягом 2 -24 годин і так далі.

У разі виникнення небезпеки служба Security допоможе вирішити проблеми в правовому полі вам і вашим родичам, якщо ті опиняться в екстрених ситуаціях. Крім того, експерти постійно контролюють рахунок на вашу карту, щоб припиняти всілякі шахрайські посягання. Щоб платежі через інтернет проходили безпечно, потрібно розраховуватися через міжнародну Інтернет карту. Власники Platinum отримують послугу оренди комірки в Приват банку.

Елітні карти Приватбанку — VISA і Master Card Platinum можна отримати, оформивши заявку в Формі нижче:

Елітні карти Приватбанку - VISA і Master Card Platinum можна отримати, оформивши заявку

З Platinum від Приват банку вигідно здійснювати покупки. Кожен клієнт автоматично підключається до програм лояльності. Одна з них — дисконтний клуб. Це означає, що з картою Платинум можна отримувати знижку до 20 відсотків, розраховуючись в елітних закладах. Тут гарантовано кожен клієнт отримає високу якість послуг і товарів. Знижка нараховується автоматично при оплаті картою. Друга програма — «Бонус Плюс». Згідно з цією програмою можна оплачувати покупки в різних магазинах за допомогою карти і отримувати на бонусний рахунок до 20 відсотків знижки. Примітно, що в кожній торговій точці встановлюється свій розмір бонусних відрахувань. Зібрані на спеціальному рахунку бонуси можна витратити в магазині, який підключений до партнерської програми.