Кредит без довідки про доходи

Не всі готові довірити вирішення фінансових питань небанківським, маловідомим організаціям. Деяким клієнтам розмір і популярність банку не вселяє довіру, тому вони цікавляться питанням в якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи? Це справді розумна обережність, адже великі банки існують багато років і завжди точно дотримуються чинного законодавства.

В якому банку можна взять кредит без довідки про доходи?

Одним з банків, який при мінімальних вимогах видає кредит до 50000 тисяч гривень, є Альфа-Банк. Пропонуємо ознайомитися з вимогами до позичальника в цьому банку. До них варто віднести наступні аспекти:

  • мати оригінал паспорту громадянина України;
  • пред’явити ідентифікаційний код.

В якому банку можна взять кредит без довідки про доходи?

Для отримання кредиту в Альфа Банку потрібно заповнити онлайн заявку на сайті із зазначенням ПІП, контактного номера телефону, ідентифікаційного коду та адреси електронної пошти. Після чого клієнту слід в обов’язковому порядку відправити електронний документ у банк для розгляду кредитним менеджером. Вже через короткий час з ним по телефону зв’яжеться кредитний експерт для уточнення наданої інформації. При отриманні позитивної відповіді до клієнта додому приїде кур’єр з договором про кредитування.

отримати кредит без довідки про доходи

Після його підписання, позичальник, не виходячи з квартири, отримає на пластикову карту необхідну суму грошей.

ОТП банк онлайн заявка на кредит:

Якщо цікавить, в якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи можна звернутися в ОТП Банк. У цьому банку можна отримати позику до 100000 гривень на строк до 60 місяців. Надавши паспорт та код, всього за один день можна вирішити всі свої фінансові труднощі. Однак для існуючих клієнтів, які вже користуються послугами ОТП Банку, вирішення питання та зарахування грошей на картку займає всього 1 годину. ОТП банк онлайн заявка на кредит:

кредити готівкою без довідки про доходи

кредит банку без довідки про доходи

Отримати кредит без довідки про доходи пропонує і Платинум Банк. Максимальна сума позики становить 50000 гривень, а термін – кілька років. Ось основні переваги кредитування цього банку:

  • немає комісії за видачу кредиту;
  • рішення приймається за 24 години;
  • можливе дострокове погашення без штрафу і додаткових націнок;
  • виплата здійснюється рівними частинами;
  • оформляється як у банку, так і онлайн.

взяти кредит готівкою без довідки про доходи

Після його підписання, позичальник, не виходячи з квартири, отримає на пластикову карту необхідну суму грошей.

Якщо потрібні гроші, і Ви цікавитеся тим, в якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи, то поради з цієї статті допоможуть отримати гроші, скориставшись найбільш вигідною пропозицією від великого банку. Кредит без довідки про доходи – це відмінна пропозиція для безробітних, студентів або для тих хто працює неофіційно.