Який курс долара на сьогодні на чорному ринку України

Курс долара на чорному ринку в Україні сьогодні вкрай нестабільний, змінюється нерідко протягом одного дня, причому багаторазово. Якщо порівнювати курс НБУ і на ринку, то різниця в середньому становить близько 5%. Такі коливання на валютному ринку викликані збільшеним попитом на всі іноземні банкноти протягом тривалого часу.

Беремо кредити готівкою на карту вдома онлайн

MoneyBOOM - це миттєві гроші не виходячи з дому: до 7000 грн.

Курс долара на чорному ринку в містах України

В Україні на курс валют впливає багато факторів, до основних можна віднести наступні:

  • часті випадки банкрутства банків;
  • зростаючий з кожним роком державний борг;
  • загроза дефолту;
  • військовий конфлікт на сході країни.

Різниця у вартості долара на чорному ринку на руку заповзятливим українцям, які не проти вигідно продати або купувати валюту. Для цілого ряду жителів нашої країни це стало вигідним бізнесом, і головним доходом для всієї родини. Бажаючи продати валюту за вигідним курсом, багато хто прагне звернутися саме до валютникыв, а не в великі і перевірені банки. Все це призводить до процвітання чорного ринку і до нестабільності економічної ситуації в країні.

Читайте також: Як взяти гроші в кредит терміново на карту

Незаконні схеми і валютні операції лише погіршують кризу, вийти з якої все важче. Багато експертів сходяться на думці, що НБУ повинен суворіше контролювати валютний ринок, вводячи жорсткі, але вкрай необхідні заходи. Однак поки такої тенденції немає, великій кількості тіньових підприємців на чорному ринку вигідно здійснювати незаконні операції.

Який курс долара на сьогодні на чорному ринку України
Цікавитесь курсом долара на чорному ринку в Україні сьогодні?

Ситуація в країні настільки нестабільна, що навіть необережний коментар політика чи економіста може викликати неконтрольований ажіотаж. Валютний курс в цьому випадку швидко подолає бар’єр в 40-50 гривень за 1 долар США. Подібна ситуація вкрай негативно позначиться на економіці в цілому і на цінах. Особливо товари іноземного виробництва в кілька разів подорожчають, і стануть недоступними більшості українців. Навіть покупка товарів в кредит онлайн виявиться непосильним економічним тягарем.

Зараз ще рано панікувати, адже останні дані вказують на поступову стабілізацію гривні і повернення її вартості до меж, які спостерігалися раніше, а саме в грудні 2016 року. Залишається тільки сподіватися, що курс долара на чорному ринку в Україні сьогодні буде зберігати стабільність, а національна валюта припинить падіння, з часом зміцниться.