Споживчий кредит в Україні: способи надання в Україні

Багато дорогих речей українці купують переважно завдяки вигідним кредитним пропозицій. Взяти споживчій кредит пропонує цілий ряд банків і кредитних організацій. Його особливості та переваги описані в статті.

Практично в кожній торговій точці, в кожному магазині розташовані пункти видачі кредитів, в яких кредитний менеджер пропонує взяти кредит споживчий з низьким відсотком і тривалим терміном позики.

Як взяти кредит споживчий з вигодою?

Надання споживчого кредиту без довідки про доходи в Україні пропонує кожен банк. Різниця тільки в пакеті документів, які потрібно надати для отримання позики, а також у сумі і терміну кредитування.

Найчастіше з довгого списку пропозицій українці вибирають кредити, які видають онлайн або прямо в торговому залі всього за 15 хвилин. На що звертати увагу, якщо клієнт вирішив взяти споживчій кредит? Пропонуємо ознайомитися зі списком, в ньому вказані найважливіші моменти, на які слід звертати першочергову увагу, а саме:

Як взяти кредит споживчий з вигодою?

  1. Процентна ставка. Зазвичай великі банки своїм клієнтам, власникам пластикових карт, пропонують найбільш низьку процентну ставку і тривалий термін кредитування. Нерідко мова йде про розстрочення на тривалий термін або символічному відсотку, який клієнт оплачує формально.
  2. Сума кредиту. Найчастіше розмір споживчого кредиту становить суму від 25000 до 100000 гривень. Однак в разі гострої необхідності можна знайти пропозицію і до 200000 гривень. Якщо мова йде про значну суму, то банк може зажадати надати поручителя або заставу, який виступить гарантією своєчасної оплати.
  3. Термін виплати кредиту. Термін онлайн кредитів може коливатися від 3 місяців до декількох років. У разі оформлення розстрочки термін зазвичай не перевищує одного року, але найчастіше це 3 або 6 місяців.
  4. Штраф за прострочення виплати. Якщо своєчасно не внести обов’язковий платіж по кредиту, то банк автоматично нараховує штраф. Це може бути фіксована сума або підвищення процентної ставки.
    Можливість дострокового погашення. Не кожен банк надає таку можливість. У деяких випадках погасити кредит передчасно неможливо або при достроковому погашенні позики нараховується додаткова грошова сума.

Для того, щоб взяти споживчий кредит, необхідно надати кредитному менеджеру наступний пакет документів, який включає:

  • паспорт України;
  • ідентифікаційний код.

Банківське споживче кредитування

Якщо сума кредиту значна, то може знадобитися додатково надана довідка про доходи, заставу і поручителів. Ці тонкощі найкраще заздалегідь уточнити на сайті банку-кредитора.

Взяти споживчій кредит на вигідних умовах можна практично в кожному банку. Для того, щоб угода була вигідною, потрібно заздалегідь уважно ознайомитися з кожною пропозицією і вибрати найбільш підходящу.