Взяти кредит готівкою в CreditUP

Взяти кредит готівкою в CreditUP без довідки про доходи

 

  • Постійні клієнти отримують більші суми і менший відсоток;
  • Відсутні комісії і додаткові платежі для оформлення;
  • Швидке оформлення та видача грошей (близько 10 хвилин);
  • Гнучкі умови погашення кредиту;
  • Гроші переводяться на будь-яку банківську карту України;

Суми кредитування фізичних осіб CreditUP:

  • Перша позика — До 2000 грн., друга — до 4000 грн.
  • При постійному користуванні сервісом можлива сума позики до 6000 гривень.
  • Для отримання грошової позики одержувачу повинно виповнитися 21 рік.

В яких регіонах можна отримати швидкі гроші в Кредит Ап: вся Україна (Виняток: Одеса і Одеська область, -АР Крим,-зона АТО).

CreditUP — це компанія, яка дозволяє взяти кредит готівкою без довідки про доходи онлайн — не виходячи з дому. Ви просто заповнюєте через інтернет заявку. За допомогою банківської картки Ви отримаєте бажану суму. Кредит може отримати громадянин у віці від 21 років. Кредитування проводиться на термін в 30 днів. Борг можна повернути навіть достроково. Для цього Вам не потрібно платити штрафи. Ви платите тільки ті кошти, які займали, плюс відсотки. Кошти можна погашати будь-яким способом.

Це може бути термінал оплати, через касу банку, через картку і так далі. Гроші видаються на будь-які потреби. Власне кажучи, про це і не питають. Перша позика, як правило, не буває більше, ніж 2 тисячі гривень. Але в подальшому, якщо Ви всі борги виплатите в термін або раніше терміну, то можна отримати суму в два рази більше. Для реєстрації в Кредит UP потрібно приготувати дані паспорта, ІПН, мати діючу банківську картку, мобільний телефон для зв’язку та адресу електронної пошти.

Creditup реєстрація:

Creditup реєстрація:

З сервісом Creditup отримання позик стало ще простіше. Це перший в нашій країні сервіс, який пропонує легке заповнення анкети. Труднощів не повинно виникнути. В іншому випадку можна звернутися за допомогою по телефону, зв’язавшись з менеджером компанії.

Отримати кредит можна в будь-який час доби. Після заповнення заявки документи будуть розглянуті в найкоротші терміни, після чого Вам зателефонує менеджер кредитного відділу для уточнення інформації. Отримати кредит готівкою без офіційного працевлаштування цілком можливо.