Бонус Плюс на карті ПриватБанку Універсальна

На сьогоднішній день Приват Банк пропонує найкращу кредитну картку Універсальна. Нею можна не тільки розраховуватися за покупки в торговельних мережах, але і автоматично стати учасником бонусних програм і акцій. Наприклад, Бонус Плюс — це приємна пропозиція для власників карт Універсальна.

Читайте також: Як зняти гроші з скарбнички Приватбанку

При покупках в магазинах мережі Бонус Плюс, при розрахунку карткою, Вам нараховуються бонуси. У кожній мережі знижка буває різна. Частина коштів від покупок переходить на бонусний рахунок. На сьогоднішній день в Україні працює велика кількість точок (як стаціонарних, так і інтернет магазинів), де можна купити товари або навіть заправити автомобіль на бонусні кошти. Так, бонусні відсотки можуть коливатися в діапазоні від 1 до 20%, в залежності від мережі.

БЯк перевірити баланс Бонус Плюс

Якщо Ви відкрили депозитну карту, то теж можна користуватися програмою Бонус Плюс. Крім того, в кінці року на залишок, який більше 100 гривень, нараховуються відсотки — 10%.

Як перевірити баланс Бонус Плюс

Для того щоб перевірити кількість бонусів на карті, необхідно перевірити стан рахунку за допомогою СМС-повідомлення або в банкоматі. Для того щоб перевірити стан рахунку через СМС, потрібно відправити останні 4 цифри карти на номер 10060.

Бонус плюс від Приватбанку, мережа магазинів:

Повний список магазинів, в яких діє ця програма можна побачити на офіційному сайті програми:

Бонус плюс від Приватбанку, мережа магазинів:

Після того, як на вашому рахунку накопичитися певна кількість балів за програмою Бонус Плюс на карті ПриватБанку Універсальна, можна витрачати бонуси на різні покупки як в магазинах, так і в інших точках. Розрахуватися бонусами можна і при покупках товарів через інтернет. Але до оплати приймаються тільки там бонуси, де діє партнерська програма між магазином і банком.