Як зняти гроші з скарбнички Приватбанку

У Приват Банку є така функція, яка називається скарбничкою. Це не зовсім депозит, як звикли вважати багато клієнтів банку. Якщо на депозит кошти кладемо один раз і забуваємо до кінця терміну, то на скарбничку можна кидати кошти хоч кілька разів на день.

Як зняти гроші з скарбнички Приватбанку

Ви можете навіть встановити автоматичне поповнення скарбнички. Минає рік, кошти збираються. Якщо їх не знімати, то відбувається автоматична капіталізація на наступний рік. Потрібно вчасно зняти кошти.

Щоб отримати скарбничку перейдіть від Приват Банку за посиланням, натиснувши на картинку:

Як зняти гроші з скарбнички Приватбанку. Приват 24 скарбничка

Крім того, Ви можете зняти частину коштів, а частину — капіталізувати на новий рік, в якому продовжите накопичувати гроші. Знімати кошти з скарбнички можна будь-яким способом. Так, можна вставити картку Привату в терміналі, а далі за допомогою підказок перевести кошти з скарбнички на карту.

Приват 24 скарбничка

За допомогою мобільного додатку «Моя скарбничка» кошти можна перевести на карту, не виходячи з дому.

копілка в приват 24

Найкращий варіант — зайти в особистий кабінет системи Приват 24.

Зайдете в розділ «депозити», далі у вкладку «скарбничка» і виберіть карту, на яку потрібно переказати кошти.

Відео — Як зняти з скарбнички Приватбанку гроші

Як варіант — звернутися в відділенні Приватбанку до менеджера, який допоможе перевести кошти на карту. При собі необхідно мати паспорт. Якщо Ваша карта прив’язана до номера телефону, то, зателефонувавши на 37-00, Ви можете оперативно перевести кошти на картку.