Ідея Банк, кредити пенсіонерам

Перш ніж поговорити про кредити для пенсіонерів, потрібно зрозуміти, для чого ж дана категорія осіб отримує кошти в банку. Насправді, все дуже просто. Гроші пенсіонери беруть для ремонту будинку, а також для організації весілля або свята для дітей. Сьогодні існує Ідея Банк, один з не багатьох, які виплачують кошти у вигляді кредитів пенсіонерам до 75 років в Україні.

Заповнити заявку для отримання кредиту в Ідея Банк можна на офіційному сайті:

Заповнити заявку для отримання кредиту в Ідея Банк можна на офіційному сайті:

У Ideabank для отримання кредиту не потрібно збирати багато коштів. Мало того, заявка оформляється і розглядається протягом 30 хвилин. Обслуговування кредиту відбувається в будь-якому відділенні Ідея банку. Ви завжди можете достроково погасити кредит.

Кредит «Пенсійний»

Кредитування розраховане на 48 місяців. Сума кредиту не може бути більше, ніж 20 тисяч гривень. З документів потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер та обов’язково — пенсійне посвідчення. Якщо пенсіонер працює, то приносять ще й довідку про доходи. Вона може стати підставою для видачі більшої суми по кредиту.

Ідея Банк, кредити пенсіонерам видаються до 75 років.

Кредит «Пенсійний» доступний в містах: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Івано-Франківськ. Але список міст постійно розширюється, актуальні дані можна подивитися на офіційному сайті Ідея Банк Україна, також там є інформація про адреси відділень у Вашому місті.