Як купити мобільний телефон в кредит

З кожним місяцем на ринок надходять нові моделі мобільних телефонів. Виробники намагаються весь час радувати своїх клієнтів новинками. Сьогодні ринок мобільних пристроїв дуже розвинений. Очевидно, чим більший попит, тим більше товару на ринку.

Примітно, що нові моделі телефонів коштують дуже дорого. Є навіть такі смартфони, які коштують більше 10 тисяч гривень. Тут зрозуміло, що за готівкові кошти купити пристрій дуже важко. Отже, є два варіанти:

  • потроху відкладати кошти на телефон;
  • взяти кредит в банку.

Як взяти телефон в кредит без довідки про доходи

Само собою, що є переваги і недоліки у цих методів. Кожен сам вирішує, що для нього краще. Але ми розповімо плюси і мінуси покупок мобільних телефонів в кредит.

Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні певну суму грошей, то телефон можна купити відразу в будь-якому магазині. Але якщо грошей немає, то потрібно думати: збирати їх або ж взяти телефон в кредит. Якщо збирати гроші, то є шанс дочекатися моменту, поки модель подорожчає разом з курсом долара.

Отже, кредит. Сьогодні оформити його дуже просто, і зробити це можна навіть онлайн. У магазинах, які продають техніку, можна знайти фахівців кредитного відділу одного з банків. Мало того, телефон можна купити без першого внеску, без довідок про доходи і так далі. Виходить, що, не маючи ні копійки в кишені, можна піти з магазину з новим пристроєм. Також можна отримати миттєву позику прямо на карту банку (он-лайн заявка):

Як взяти телефон в кредит без довідки про доходи

Інтернет магазини, де можна купити мобільний телефон в кредит:


MOYO - цілодобовий магазин електроніки в Україні.

MOYO — цілодобовий магазин електроніки в Україні. Замовлення можна зробити в будь-який час, доставка може бути в будь-яке місто.

купити телефон в кредит швидко


Rozetka UA - Як взяти телефон в кредит в Києві, Черкасах

Rozetka UA — найбільший інтернет каталог з ноутбуками в Україні. Є можливість оформлення в розстрочку, оплату частинами або в кредит:

Купити Телефон В Кредит Без Першого Внеску


Інтернет магазини, де можна купити мобільний телефон в кредит

Алло — мережа цифрових магазинів по всій Україні, тут можна купити будь-яку модель ноутбука як в кредит, так і в розстрочку:

Як купити телефон в кредит онлайн?


Але тут важливо розуміти, що буде якась переплата. Ви заплатите відсоток за використання банківських коштів. Не варто думати про те, що Вас обдурять. Кредитори відразу ж інформують про всі тонкощі кредиту на місці. Зрештою, Ви поставите свій підпис про те, що отримали всю інформацію про кредит. Згодом можна буде розрахуватися частинами за вартість телефону, але вже не перед магазином, а перед банком. Ми сподіваємося що Ви зрозуміли як взяти смартфон в кредит швидко та без переплат.