Особливості кредитної картки ПриватБанку Універсальна

ПриватБанк — це найбільший і найпрестижніший банк в Україні. Практично кожен житель країни користується банківськими продуктами цієї фінансової організації. І це зовсім не дивно, адже в ПриватБанку клієнт отримує розширене і якісне обслуговування європейського зразка. Особливим попитом серед населення користуються пластикові карти. Найпопулярніша кредитна карта ПриватБанку універсальна, умови користування і переваги описані в статті.

Особливості кредитної картки ПриватБанку Універсальна

Кредитна карта ПриватБанку універсальна: Переваги оформлення

Володіючи кредитною карткою ПриватБанку, кожен клієнт отримує безліч переваг, можливостей і вигідних пропозицій серед яких такі:

  • цілодобовий доступ до отримання готівки;
  • можливість використання за кордоном;
  • зручна оплата товарів в інтернеті;
  • високий ступінь захисту від шахраїв;
  • на позитивний залишок на рахунку нараховується 10% річних;
  • зручний контроль свого кредитного рахунку через Приват24;
  • нарахування бонусів при оплаті товарів в торгових точках.

Кредитна карта ПриватБанку універсальна: Переваги оформлення

Оформити кредитну карту від ПриватБанку універсальна, умови користування і всі переваги можна дізнатися в найближчому відділенні банку. Весь процес отримання карти займає до 15 хвилин. Для оформлення клієнту потрібно мати при собі паспорт, а всі інші документи надавати не обов’язково. Однак, якщо клієнт бажає отримати максимально можливий кредитний ліміт, довідка про доходи допоможе в цьому.

Умови користування кредитною карткою ПриватБанку універсальна

Кредитна карта дозволяє зберігати на ній власні кошти, що неймовірно зручно. Тепер немає необхідності носити з собою готівку. Досить перерахувати їх на пластикову карту і оплачувати покупки в торговельних точках і через інтернет. До того ж, на залишок особистих коштів буде нараховано 10% річних.

Умови користування кредитною карткою ПриватБанку універсальна

Максимальний кредитний ліміт становить 25000 гривень. Щоб отримати таку суму на власну карту, менеджеру ПриватБанку необхідно надати паспорт і довідку про доходи. Використання кредитних коштів протягом пільгового періоду, а саме 55 днів — абсолютно безкоштовне. Клієнт отримає повідомлення про закінчення пільгового періоду по смс. Однак суму платежу можна дізнатися самостійно через програму Приват24 або в банкоматі. Внести кошти на пластикову картку ПриватБанку просто і швидко.

Багато людей вже оцінили, наскільки вигідна кредитна карта ПриватБанку універсальна, умови користування якої коротко описані в даній статті. Скориставшись цим банківським продуктом, кожній людині вдасться вирішити свої фінансові труднощі.