Золота кредитна карта Альфа-Банку — продукт преміум-класу

Віддаєте перевагу використовувати найновіші і вигідні банківські продукти? Є прихильником топових пропозицій від великих гравців фінансового ринку? Велика розмаїтість пропозицій по кредитних картах від Альфа-Банку є саме такими. Наприклад, золота кредитна карта Альфа Банку має особливі умови користування — це ексклюзивна і неймовірно вигідна пропозиція! Пропонуємо ознайомитися з усіма перевагами і правилами отримання цього банківського продукту.

Золота кредитна карта Альфа-Банку - продукт преміум-класу

Кредитна карта Альфа Банку: всі «за» і «проти»

Найбільший в країні Альфа-Банк пропонує унікальний і вигідний продукт — кредитну карту «Gold максимум». Сьогодні пластиковою карткою нікого не здивуєш, але пропозиція від Альфа Банку є інноваційною і в той же час доступна кожному. Пропонуємо ознайомитися з основними перевагами отримання кредитних карт від Альфа Банку, а саме:

  • без довідки про доходи;
  • безкоштовна доставка в будинок або офіс;
  • оформлення онлайн;
  • випускається безкоштовно для клієнта.

Кредитна карта Альфа Банку: всі «за» і «проти»

Користуватися всіма вигідними перевагами кредитної карти від Альфа Банку, можна абсолютно безкоштовно. Після отримання карти, клієнт отримує наступні можливості, а саме:

  • Кредитний ліміт 75000 гривень.
  • Безкоштовне користування кредитними коштами на протязі 55 днів.
  • Зняття готівки є у всіх банкоматах України.
  • При наявності на карті власних коштів, нараховується відсоток в розмірі 16% річних.

Отримати карту Альфа Банку можна абсолютно безкоштовно, при цьому не існує ніяких прихованих платежів. Випуск карти для нових клієнтів безкоштовний, а вартість річного обслуговування клієнтів — 0 гривень.

Отримати карту Альфа Банку

Якщо клієнт витратив кредитні кошти з карти, то протягом пільгового періоду, а це 55 днів, нараховується всього 0,01% від знятої суми. Це практично нічого! Надалі щомісяця потрібно погашати заборгованість сумою не менше 7% від кредитного боргу.

Вперше в Україні такий вигідний, преміальний банківський продукт від Альфа Банку можна отримати, котрі дають довідки про доходи. Золота кредитна карта Альфа Банку умови використання абсолютно прозорі, і немає ніяких прихованих від клієнта нарахувань. З кредитною карткою гроші завжди будуть під рукою, тому можна не обмежувати себе в покупках і бажаннях.

У преміальній кредитній карті від Альфа Банку умови користування найвигідніші для клієнта

Рекомендуємо прочитати: Альфа-Банк і адреси відділень

У преміальній кредитній карті від Альфа Банку умови користування найвигідніші для клієнта. Преміум продукт від найбільшого банку надається кожному клієнту, який знає «смак» розкоші і достатку!