Купити мінітрактори (мототрактора) онлайн в кредит

Тим, до кого приходить усвідомлення, що мотоблока йому вже не вистачає, а ось великий і потужний трактор немає сенсу брати і ціна часто кусається, приходить на виручку китайське рішення для фермерів — мінітрактора вони ж мототрактори.

Маневрені агрегати на які, найчастіше, встановлюють дизельні двигуни від 8 до 24 к.с. Завдяки класичному керму і зручному сидінню, підйомному механізму для навісного (гідравлічного або механічного) значно полегшується праця аграріїв.

Купити мінітрактор (мототрактор) в кредит в інтернет-магазині

Різноманітність навісного дозволяє мототрактору виконувати покіс, орати, копати і саджати, перевозити вантаж та інше.

Як швидко купити мінітрактор в Україні

Купуючи мінітрактор (мототрактор), не забудьте подумати про комплектацію, яка значно спростить використання і урізноманітнить спектр необхідних робочих функцій. Важливим доповненням стане наявність ВВП — це дозволить встановлювати додаткове активне обладнання. А так же наявність галогенових фар, поворотів, дзеркал, датчиків мотогодин, температури і т.д. полегшать роботу і підвищать комфорт роботи.

Для прикладу, популярна марка мототракторов Forte для простоти в роботі оснащує свої агрегати гідравлічною системою для більш качаственного управління навісним обладнанням. Так само використовується поліпшена система гальм на 2 барабана, і хоча на такий міні трактор ціна буде вище, але якість виправдає себе.

Купити мінітрактори (мототрактора) онлайн в кредит

Висока конкуренція змушує інтернет магазини знижувати ціни, проводити акції і роздавати знижки потенційним клієнтам. Банки в свою чергу зацікавлені, щоб кредит оформили саме у них, тому готові надати онлайн кредит на карту або розстрочку своїм клієнтам. Якщо клієнт вирішив купити мінітрактор або культиватор, можна стежити за його ціною і придбати товар зі знижкою, як тільки вона буде надана.

Купити в кредит мінітрактор або мототрактор в Україні у вас завжди є можливість в інтернет магазині  від відомих виробників: DW, Garden Scout, Forte, Зубр, Добриня, за найкращими цінами, а також різноманітність додаткового обладнання допоможе зробити кінцевий вибір.