Способи зміни фінансового номера в приват банкоматі

Кожен клієнт банку має фінансовий номер, який використовується для підтвердження виконання фінансових операцій. Саме на цей номер приходять повідомлення та коди, які можуть бути використані онлайн. Як поміняти (змінити) телефон, прив’язаний до карти Приватбанку, якщо абонент змінив або втратив підтверджений номер телефону?

Способи зміни фінансового номера в приват банкоматі

У разі втрати або крадіжки фінансового номера важливо якомога швидше повідомити про це в банк за номером 3700, і змінити номер інформування. Якщо цього не зробити, зловмисники можуть скористатися цією можливістю, і скоїти крадіжку коштів з пластикової карти клієнта.

Як поміняти фінансовий номер в приват банкоматі?

Практично кожна послуга і банківські операції в ПриватБанку пов’язані з особистим мобільним номером клієнта. Наприклад, щоб увійти в програму Приват24 потрібно ввести кодове чотиризначне число, яке приходить на фінансовий номер абонента. Також необхідно підтвердити платіж при перекладі власних коштів з карти ПриватБанку.

Як поміняти фінансовий номер в приват банкоматі?

Для збільшення рівня безпеки у Приват Банку є використання тільки одного фінансового номера. Так легше уникнути шахрайства та неправомірних фінансових маніпуляцій, здійснюваних без відома клієнта.

Как поменять финансовый номер в Приват банкомате

Існує кілька можливостей поміняти фінансовий номер в приват банкоматі, а саме:

  • У терміналі ПриватБанку необхідно увійти в меню «Мої налаштування».
  • Вибрати розділ «Вказати основний фінансовий номер».
  • Вставити пластикову карту для підтвердження дій.
  • Ввести ПІН-код карти.
  • Ввести номер мобільного телефону, який буде призначений фінансовим.
  • Отримати підтвердження про успіх виконаної операції.

Як поміняти фінансовий номер в приват банкоматі

Якщо клієнт задається питанням: Як поміняти фінансовий номер в приват банкоматі, то поради з цієї статті допоможуть легко виконати необхідну операцію. Завдяки фінансовому номеру, клієнти ПриватБанку надійно захищені від шахрайських дій, а їх заощадження знаходяться в цілковитій безпеці.