Як зайти в Приват 24 через интернет. Проблеми зі входом

Для зручності клієнтів Приват Банк створив систему доступу в інтернеті — Приват 24. Тепер можна прямо зі своєї квартири управляти фінансами на рахунках. Тільки уявіть собі: Ви переводите суму на інший рахунок, власник якого може бути навіть за кордоном. Таким же чином сума може прийти на ваш рахунок. Ви постійно контролюєте свої витрати за картками.

Якщо Ви зареєстровані в сервісі, то для входу в Приват 24 потрібно перейти за посиланням, де ввести свій номер телефону і пароль.

Як зайти в Приват 24 через интернет без телефона на свою сторінку

Після чого на вказаний номер телефону приходить СМС з кодом, який потрібно ввести в віконце, що з’явилося. Буває так, що смс не приходить довго, в такому випадку потрібно запитати зворотний дзвінок, і натиснути «1», при розмові.

Для отримання кредитної картки «Універсальна» потрібно перейти, натиснувши на картинку:

Як срочно отримати онлайн кредит на картку ПриватБанку

Чому я не можу зайти в Приват 24 на свою сторінку

Однак часто буває так, що система дає збій, або просто не виходить зайти в Приват 24

Всього існує кілька причин, за якими немає можливості зайти в Приват 24. Наші фахівці спробували узагальнити всі проблеми і ось що з цього вийшло.

  • Найпоширеніша помилка багатьох користувачів — це невірно введене для користувача ім’я (номер телефону) або пароль. Обов’язково перевіряємо мову введення, чи не включена клавіша «CapsLoock». Багато систем чутливі до того чи іншого регістру клавіатури. Приват24 — не виняток. Дуже часто люди встановлюють собі в якості логіна номер мобільного телефону. Пароль може бути будь-який. Важливо не забувати їх.
  • Друга причина — це блокування вашого аккаунта в Приват24. Якщо Ви невірно введете пароль три рази, то блокування буде автоматичною. Але і це не проблема. Можна натиснути кнопку «забув пароль». За допомогою підказок Ви оперативно відновите пароль до своєї сторінки. Але найкраще буде поміняти пароль на новий. Шахраї могли намагатися зламати Ваш аккаунт. Тоді їм буде відомий пароль, який Ви відновите.
  • Може бути і так, що Приват24 не працює через поломки самого сайту. Як і з іншим ресурсом, тут можуть бути технічні роботи. Найкраще звернутися в службу підтримки. Відзначимо, що написати повідомлення оператору можна навіть без входу в свій кабінет Приват 24.

Правила безпеки при роботі з Приват 24

Дуже часто в замахах на персональну сторінку в Приват24 винні самі власники сторінки. Справа в тому, що необхідно дотримуватися основних правил, які називають фахівці ПриватБанку.

  • Отже, завжди потрібно під руками мати свій телефон. Не потрібно передавати іншій особі навіть на короткий час.
  • Краще за все не використовувати паролі, такі як дата народження, номер стільникового. Можна використовувати іншу дату, яка дуже важлива для вас.
  • Ні в якому разі не можна писати пін-код на зворотній стороні картки.
  • Ніколи Приват Банк не питає у клієнта паролів, пін-кодів карт, кодів з СМС та іншої подібної інформації.

Максимум, на що можуть піти співробітники банку — це запитають деякі ваші персональні дані, щоб ідентифікувати карту.

Також читайте, як отримати онлайн кредит на картку ПриватБанку

Якщо виникають якісь інші складності, потрібно відразу ж звертатися до фахівців в Приват Банк. Найкраще включити смс-банкінг. Навіть якщо послуга буде платною, все одно, це дозволить убезпечити ваші кошти на рахунках.