Карта Юніор ПриватБанку — вигоди оформлення

ПриватБанк є лідером з надання банківських послуг в Україні. Мати картковий рахунок в цій установі — не тільки престижно, а й вигідно. Карта юніора ПриватБанку — це відмінна можливість для батьків навчати своїх дітей фінансової грамоті з юного віку. Велика частина працюючого населення нашої країни має рахунки саме в цьому найбільшому банку. Вигідна пропозиція від ПриватБанку в цей раз стосується дітей у віці від 6 до 17 років.

Переваги карти Юніора від Приват Банку

Переваги карти Юніора від Приват Банку

Все популярніше в нашій країні здійснювати платню не готівкою, а електронними грошима. Якщо не вміти правильно розпоряджатися електронною валютою, можна придбати непосильні борги, спустошливі сімейний бюджет. Обов’язок батьків полягає в тому, щоб навчити дітей розпоряджатися грошима правильно ще з ранніх років. ПриватБанк з картою Юніор — незамінний помічник у формуванні у дитини відповідального ставлення до фінансів.

Як оформити карту Юніора від ПриватБанку

Ось деякі переваги Карти Юніора ПриватБанку:

  • безкоштовне оформлення в будь-якому відділенні банку;
  • випуск проводиться з дозволу батьків;
  • дорослий завжди обізнаний про те, як дитина витрачає гроші;
  • можливість відкрити кредитну лінію до 300 грн з відстрочкою платежу до 55 днів;
  • Карта Юніор прив’язана до карти Універсальна, оформлена на одного з батьків;
  • на особисті кошти нараховуються 10% річних від суми;
  • про всі витрати батьки отримують повідомлення у вигляді смс-повідомлення;
  • можливо встановити щоденний ліміт на суму витрат;
  • дистанційне поповнення рахунку карти.

З Картою Юніор від ПриватБанку дитину не страшно відпускати на екскурсію в інше місто, в гості до далеких родичів або на відпочинок з друзями, адже гроші будуть завжди під рукою у дитини і під контролем дорослого.

Як оформити карту Юніора від ПриватБанку

У ПриватБанку для зручності клієнтів продумано все до дрібниць. Якщо батько бажає оформити на своє чадо картковий рахунок, для цього досить звернутися до найближчого відділення банку. При собі необхідно мати паспорт, свідоцтво про народження і мобільний телефон дитини. За лічені хвилини оператор виконає оформлення карти.

На карті буде відкрито відразу два рахунки. Один рахунок — основний, другий — бонусний з підключеною програмою «Бонус Плюс». Здійснюючи покупки, дитина на бонусний рахунок буде отримувати знижки до 20% від магазинів партнерів. Бонуси накопичуються і ними можна оплачувати товари і послуги.

оформити карту Юніора від ПриватБанкуБатьки без клопоту в зручний час можуть внести на карту Юніора необхідну суму. Для цього зовсім не обов’язково відвідувати відділення банку. Внести гроші можна через програму Приват24, в терміналі самообслуговування або відправивши смс-команду на номер 10060.

Карта юніора ПриватБанку — це завжди вигідно і зручно. Сучасній людині не вдасться обійтися без пластикової карти, причому навіть неповнолітній особі. З ПриватБанком не потрібно позбавляти себе комфорту.