Всі способи відновлення пароля на карті ПриватБанку

Нерідко клієнти ПриватБанку зберігають важливий ПІН-код на клаптику паперу, який так легко втратити або покласти в «надійне» місце. Тому питання про те, як відновити пароль на карті ПриватБанку, дуже актуальне і популярне, адже в Україні у цього банку мільйони клієнтів. ПІН-код — всього лише один із способів убезпечити власника картки від шахрайських дій, але без нього не вийде провести більшість банківських операцій.

Як відновити пароль картки ПриватБанк, якщо він загублений або забутий?

Щоб дізнатися пароль на карті ПриватБанку, потрібно знайти папір із запечатаного конверту, яку клієнт отримує разом з картою від співробітника банку. Цей код — секретний, його не знають менеджери в банку, і він не зберігається онлайн. ПІН-код складається з 4 цифр, тому його легко запам’ятати, що є самим надійним і безпечним способом зберігання. Пароль можна змінити на свій. Для цього в меню настройки / безпека / зміна пароля / ввести старий пароль і новий, перейти далі і ствердно відповісти на запит про зміну пароля. Після виходу з програми пароль зміниться на новий.

Забув пін код (пароль) карти ПриватБанку Що робити?

Якщо пароль забутий або загублений, ПриватБанк пропонує виконати ряд простих дій:

  1. Знайти секретний код в документах, виданих разом з пластиковою карткою.
  2. Звернутися до найближчого відділення банку до оператора.
  3. Перейти за адресою: https://privat24.ua/ і вибрати опцію «забули пароль», далі ввести ідентифікаційний код, актуальний номер мобільного телефону і новий пароль. Після цього на мобільний пристрій надійде динамічний пароль, після чого в Прива24 потрібно ввести номер картки, термін її дії та натиснути підтвердження.
  4. За допомогою sms-команди. Для цього з телефону необхідно відправити команду PIN + ХХХХ на короткий номер банку 10060. ХХХХ — це 4 останні цифри пластикової карти. Через кілька хвилин клієнт отримає новий пароль, яким можна буде скористатися.

Відновлення пароля картки ПриватБанку можна використовувати для таких карт:

ПриватБанк продумує все до дрібниць заради зручності клієнтів. Обслуговування в цьому банку одне з найкращих в Україні. Крім того, завдяки мобільним додаткам і програмою Приват24, клієнт самостійно може управляти своїм рахунком і виконувати безліч дій з картою.

Що робити, якщо забули пароль на карті ПриватБанку?

На жаль, більшість неприємностей виникає в самий невідповідний момент. Буває, що потрібно терміново зняти з картки готівку, а ПІН-код забутий. У такому випадку варто скористатися спеціально розробленим додатком від ПриватБанку «Екстрені гроші», що дозволяє в кілька кроків зняти готівку без пластикової карти.

Як відновити пароль картки ПриватБанк, якщо він загублений або забутий?

Щоб скористатися цією послугою, необхідно наступне:

  • увійти в меню програми;
  • ввести потрібну суму для зняття;
  • вибрати зі списку карту, з якої спишеться сума;
  • очікувати sms-код для підтвердження;
  • в меню банкомата знайти опцію «Екстрені гроші»;
  • вести отриманий код з смс-повідомлення.

Завдяки цій послузі можна зняти суму до 2 тисяч гривень, і для цього зовсім не потрібний забутий пароль на карті.

Якщо клієнт втратив або забув ПІН код пластикової карти ПриватБанку, можна легко його відновити. Всі способи щодо того, як відновити пароль на карті ПриватБанку, докладно описані в цій статті. Дотримуючись простих підказок, можна легко вийти зі складного становища без наслідків і грошових втрат.