Пенсійна картка Приватбанка

Пенсійна карта від Приватбанку — це продукт банку, звичайна пластикова карта, на яку перераховується пенсія. Це означає, що пенсію тепер можна отримувати не в касах ощадбанку, а в будь-якому банкоматі, без черг і затримок, як раніше.

пенсійна картка приват банку

Після того, як Ви отримаєте кредитну карту Приватбанка, ви відразу ж зможете користуватися рядом переваг. Наприклад, проводити платежі можна по телефону, не відвідуючи каси. Якщо Ви захочете, то можна включити Скарбничку — кошти для накопичення грошей від залишку на рахунку. У той же час можна завжди контролювати свої гроші на рахунку. Ще одна можливість — відкриття депозиту онлайн.

Умови для пенсіонерів по карті ПриватБанку

Спеціальна пропозиція для пенсіонерів, які володіють пенсійною карткою — здійснення платежів без комісії.

  • Якщо карта раптом буде загублена, то її безкоштовно можна відновити протягом 15 хвилин, звернувшись до найближчого відділення ПриватБанку.
  • Кошти можна знімати з рахунку в будь-якому банкоматі без відсотків.
  • Пенсійний фонд також не стягує комісію за переказ коштів.
  • Коли ви виїжджаєте за кордон, то за користування грошима на пенсійній картці стягується тільки 2 відсотки.
  • Пенсійний накопичувальний вклад становить 23 відсотки.

Умови для пенсіонерів по карті ПриватБанку

Як і інші картки від Приватбанку, пенсійна карта бере участь в бонусній програмі, яка називається Бонус Плюс. Так, здійснюючи покупки в мережах супермаркетів, вам можуть повертатися від 1 до 20 відсотків від суми покупки.

Раніше, щоб оформити пенсійну картку в Приватбанку, потрібно було звертатися до найближчого відділення. З документів потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер, а також пенсійне посвідчення. На оформлення карти потрібно тільки 15 хвилин. Але зараз карту можна отримати і на дому. Необхідно замовити карту через інтернет. Після співробітник банку зв’яжеться з вами, уточнить час отримання карти і підписання деяких документів.

онлайн заявка на пенсійну картку приват-банка

Банк потурбується про те, щоб привезти документи по карті в Пенсійний фонд. Нагадаємо, що обслуговування пенсіонерів почалося в Приватбанку в 2000 році. З того часу понад три мільйони пенсіонерів оформили пенсію на Приватні Банку.